vaše opora ve světě financí

NIKI

Nikola Oszeldová

Již 8 let na poli financí

K práci ve financích mě přivedla osobní zkušenost. Poznala jsem jednoho poradce, který byl velmi ochotný a vstřícný. Já jako jeho klientka měla chyby ve smlouvách. Přišel na ně a se smlouvami došel až na pojišťovnu, kde i přes odmítání bojoval a zařídil mi tím jejich zrušení. Tehdy jsem si řekla, že bych tuto práci chtěla také dělat a být pro lidi v tomto oboru užitečná a rovněž jim pomáhat v jejich cílech či nesnázích.

Nyní je to už 8 let, co pomáhám lidem s problematikou financí. Vybudovala jsem si za ta léta silný klientský kmen a důraz kladu zejména na budování silných vazeb se svými klienty a správný postup při dosahování jejich finančních cílů.

Mým snem, který si stále v mysli realizuji je, že za několik let se budu s mými klienty scházet v krásných restauracích či jiných luxusních místech a budeme probírat, jak se nám podařilo dosáhnout jejich finančních cílů.

Profesionalita

Zakládám si na detailech a kvalitních informacích, které vám mohu předat a zároveň vás edukovat.

Přístup

Rovněž je pro mě důležité vám vše vysvětlit lidským jazykem pro 100% porozumění a pocit bezpečí.

Poslání

Skrz mou práci jsem našla své poslání. Pomáhat vám s financemi dosahovat vašich vysněných cílů.

Přehrát video
let v oboru
0
Rodin s aktivní správou
0
Aktivních smluv
0
milionů kč pod správou
0
Mou vizí, která mě neustále pohání dopředu je vybudování několika poboček po České republice, které budou disponovat VIP poradci s naprosto profesionálním přístupem. Ti budou mít za úkol vyhovět našim klientům ve všech oblastí ze světa financí.
niki ikonka
nikola oszeldová
Vaše finanční parťačka
Přejít nahoru